26 лютого о 16:30 годині за місцевим часом на центральній площі столиці Іспанії Puerta del Sol розпочалася Акція підтримки Мітингу солідарності, який з нагоди 4-ї річниці Кримського опору проходив у Києві.
Схожі акції були організовані також в інших містах України і за кордоном - в Гельсинкі (Фінляндія), в Ризі (Латвія) та у Сіднеї (Австралія).
Ініціатором мадридського заходу під гаслом "CRIMEA ES UCRANIA - CATALUNA ES ESPANA" виступила Українська Патріотична Асоціація "Воля".
В акції взяли участь активісти Fenix Hispania, ВГО "Сокіл" - іспанський осередок та представники української спільноти в Мадриді.
З метою ширшого інформування мешканців столиці Іспанії і гостей міста про події в Україні, про боротьбу за незалежність Криму від московських окупантів та повернення півострова до складу України, про необхідність об'єднання зусиль українців та іспанців у протидії брудній геополітиці кремля, маніфестанти з прапорами і плакатами пройшли вулицями Мадрида до Королівського палацу та Кафедрального собору Альмудени - важливих туристичних об'єктів столиці Іспанії.